תהליך רכישת נכס ב Oasis

חושבים לקנות נכס להשקעה בארה"ב אבל לא מכירים את השוק? חוששים מהתהליך? אנחנו מבינים אתכם לגמרי!

לכן השקענו ביצירת תהליך רכישה יעיל, פשוט ובטוח, ואתם נהנים משקט נפשי, בטחון מלא ותשואה מהיום הראשון.

 • 1
  היכרות ובחירת נכס
 • 2
  רישום ובדיקת הנכס
 • 3
  מזל טוב! הנכס בבעלותכם
 • 4
  קבלת תשואה מהיום הראשון

המומחים שלנו ייפגשו איתכם, יסבירו לכם על תהליך הרכישה ויענו על כל השאלות שבטח יהיו לכם. לאחר מכן נעזור לכם לבחור את הנכס המתאים לכם מבחינה תקציבית ומשיקולים נוספים במידה ויעלו במהלך הפגישה. 

לאחר שבחרנו את הנכס האידיאלי עבורכם נתחיל בתהליך הרישום, אשר יבטיח שהנכס אכן רשום על שמכם בטאבו, ושהוא נקי משעבודים או חובות אחרים. את התהליך מלווה עו"ד ישראלי וחברת ביטוח אמריקאית. רק לאחר קבלת מסמך מהטאבו האמריקאי המראה כי הנכס רשום על שמכם יעביר העו"ד את הכספים מחשבון הנאמנות לחברה.

מזל טוב! סיימתם את תהליך הרכישה וכעת אתם בעלי נכס באחת מהערים המובילות בארה"ב. כל מה שנשאר לכם זה להנות מנכס איכותי בשוק שכירות אטרקטיבי המניב לכם תשואה חודשית מובטחת.

החוזה שעליו חתמתם מבטיח לכם תשואה כבר מהיום הראשון, עכשיו זה הזמן להתרווח לאחור ולתת לנכס שלכם לעבוד בשבילכם

תהליך פשוט ויעיל זה חשוב מאוד, אבל זה לא הכל

בואו להכיר את היתרונות היחודיים שלנו

תשואה שנתית צפוייה של כ- 10% משכירות

חברת Oasis Realty Group  משווקת מכסים בעלי תשואה צפוייה של 10% שנתי ואחריות מלאה על השיפוץ ועל כל התיקונים שיידרשו בנכס (ככל ויידרשו) למשך שנה שלמה מיום הרכישה.

התשואה המתקבלת בסך של כ-10% היא כתוצאה מהשכרת הנכס לדיירים בדמי שכירות בשווי שוק ולכן תשואה זו תמשיך להתקבל לידי המשקיע גם לאחר סיום שנת ההתחייבות ע"י החברה, כמובן שאם שוק דמי השכירות יעלה אזי התשואה תעלה באופן מקביל ולהיפך. בגרף המצורף ניתן לראות את העלייה המתמדת בדמי השכירות בשנים האחרונות בסאות'בנד אינדיאנה.

התשואה הצפוייה הינה נטו אחרי תשלומים של ארנונה, ביטוח הנכס ודמי ניהול לחברת הניהול בסך כ- 8% מגובה השכירות המתקבלת (כמובן לפני מיסים על הרווח מהשכירות שעל הרוכש לשלם).

תהליך בטוח ומבוקר ע"י גורמים מקצועיים בארץ ובארה"ב

כספי הרכישה נשמרים בחשבון נאמנות של עו"ד ישראלי עד לרישום הנכס על שמכם. החברה מעבירה את מסמכי ההסכם לחברת Title Company, חברה זו מתפקדת כחברת ביטוח האחראית על ביצוע העסקה. מיום קבלת המסמכים לידי החברת Title Company, החברה מבצעת בדיקות משפטיות על הנכס, לאחר סיום הבדיקות מעבירה החברה דו"ח אשר אומר כי הנכס נקי מבחינה משפטית והיא רושמת את הנכס בטאבו על שם הרוכש.

חברת Title Company משמשת כחברת ביטוח אמריקאית אשר בודקת את הנכס מבחינה משפטית, מאשרת שהנכס נקי והיא מבצעת את רישום הנכס על שם הרוכש. דו"ח החברה המראה כי הנכס נקי הינו פוליסת ביטוח לרוכש. החברה אחראית כלפי הרוכש לכל טענה עתידית מבחינה משפטית הקשורה לרישום הנכס על שם הרוכש. לכל נכס שנרכש יוצאת שמאות של חברת BHHS שהינה בין חברות השמאיות הגדולות בארה"ב (מוחזקת על ידי וורן באפט) אשר מראה כי מחיר הרכישה אינו עולה על שווי הנכס ואף נמוך ממנו.

נציג ישראלי דובר עברית בחברת הניהול ואחזקת בנכס

אחד מהיתרונות הגדולים ביותר בהשקעה עם חברת  Oasis Realty Group הוא העובדה כי לחברת הניהול נציג ישראלי בארץ דובר השפה העברית!!! ככל שתתעורר שאלה ו/או הבהרה כלשהי ניתן ליצור קשר ישיר עם הנציג הישראלי בארץ, דבר הנותן יתרון גדול מאוד ברכישת הנכס מחברת Oasis Realty Group, העסקה מקבילה לרכישת נכס בארץ אבל עם תשואה אמריקאית!!!

אין התעסקות כלשהי בהשכרה ו/או טיפול בנכס.

חברת הניהול האמריקאית Empire management תדאג כלפי הרוכש לכל הקשור בטיפול בנכס, לדוגמא: גביית דמי השכירות והעברתם לחשבון המשקיע בארץ, החברה אחראית למציאת דייר חילופי, לפני חתימת הסכם השכירות, חברת הניהול בודקת את הדייר מבחינה פיננסית, החברה דואגת לניהול התשלומים של הארנונה והביטוח של הנכס, ועוד… 

אתם עוד פה? בואו לתאם איתנו פגישה

השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם